با حضور جهادگران سلامت؛ خدمات رایگان بهداشتی و درمانی در روستای خلیفه‌ای شهرستان دشتستان ارائه شد

4 بهمن 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: جهادگران سلامت با حضور در روستای خلیفه‌ای از توابع بخش شبانکاره دشتستان به مردم این روستا خدمات بهداشتی و درمانی رایگان ارائه کردند.

ماریا خویشدوست با اشاره به رضایتمندی مردم از تشکیل اردوهای جهادی سلامت افزود: روستای خلیفه‌ای با داشتن جمعیتی در حدود ۱۴۰۰ نفر در قسمت شمالی شهرستان دشتستان واقع شده است که در این اردوی جهادی، بیش از ۴۰۰ نفر از اهالی این روستا، خدمات بهداشتی و درمانی رایگان دریافت نمودند.
خویشدوست تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون گروه‌های جهادگران سلامت با مستقر شدن در بخش‌های ارم، بوشکان، سعدآباد و شبانکاره در حدود ۹ هزار و ۸۲۷ نفر از خدمات رایگان پزشکی و بهداشتی بهره‌مند شده‌اند.
وی با ابراز قدردانی از بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر عنوان کرد: ارائه خدمات درمانی تخصصی و عمومی، دندانپزشکی و بهداشتی رایگان، با استقرار پزشکان و متخصصان داخلی، ارتوپدی، چشم، تیم جراحی، مشاوره سلامت روان در مدرسه ابتدای شهید جشن روستای خلیفه‌ای انجام گرفته است.
اردوی جهادگران سلامت با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، بسیج جامعه پزشکی جابر ابن حیان استان بوشهر، بسیج جامعه پزشکی بیمارستان شهید گنجی، کانون بسیج جامعه پزشکی شهدای گمنام شبکه بهداشت؛ بخشداری شبانکاره، دهیاری و شورای اسلامی روستای خلیفه‌ای، حوزه مقاومت بسیج ابوذر شبانکاره و مدیریت مدرسه ابتدای شهید جشن برگزار شد.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.