هم‌زمان با سفر رئیس‌جمهور به استان بوشهر: پروژه مرکز درمان بستر امام جعفر صادق (ع) کاکی به بهره‌برداری خواهد رسید

9 اسفند 1401
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: هم‌زمان با سفر رئیس‌جمهور به استان بوشهر پروژه احداث و تجهیز مرکز درمان بستر امام جعفر صادق (ع) کاکی به بهره‌برداری خواهد رسید.

دکتر حسن ملکی زاده اظهار داشت: هم‌زمان با سفر پر خیر و برکت مقام محترم ریاست جمهوری اسلامی ایران به استان بوشهر پروژه خیر ساز مرکز درمان بستر امام جعفر صادق (ع) کاکی مورد افتتاح قرارگرفته و به بهره‌برداری خواهد رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: این پروژه با زیربنای ۲۲۰۰ مترمربع و اعتبار ۵۰۰ میلیارد ریال احداث و تجهیز شده است.
وی تصریح کرد: این مرکز توسط سید محمدامین حسینی حبیبی از خیرین حوزه سلامت شهرستان دشتی و هزینه تجهیزات آن توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تأمین شده است.
این مقام مسئول در مورد خدمات قابل‌ارائه در مرکز درمان بستر امام جعفر صادق (ع) کاکی اظهار داشت: در این مرکز خدمات پزشکی عمومی ۲۴ ساعته، خدمات اورژانسی، خدمات سطح ۲ تخصصی و ویزیت تخصصی سرپایی به مراجعین ارائه خواهد شد.
دکتر ملکی زاده با اشاره به اینکه احداث این مرکز از مطالبات چندین ساله مردم بخش کاکی بوده است افزود: میزان بالای جمعیت تحت پوشش مرکز و پراکندگی روستاهای بخش کاکی، قرار داشتن این مرکز در مسیر جاده اصلی و پرتردد بوشهر به عسلویه، حادثه‌خیز بودن جاده‌های منطقه و بالابود آمار تصادفات در این بخش از مهم‌ترین مؤلفه‌های اهمیت احداث این مرکز برای بخش کاکی است که می‌تواند گامی مهم در راستای تحقق اصل دسترسی عادلانه آحاد مردم در اقصی نقاط استان و درنهایت تعالی و ارتقای سطح سلامت مردم باشد.

انتهای پیام/ م.ا ۳۰۴۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.