رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛ در تمامی ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ مراکز بهداشتی و درمانی بخش‌های دولتی و خصوصی فعال می‌باشند

27 اسفند 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از فعال بودن مراکز بهداشتی و درمانی بخش‌های دولتی و خصوصی در ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ در شهرستان خبر داد.

 ماریا خویشدوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مراکز خدمات جامع سلامت شبانه‌روزی و همچنین ۳ مرکز خدمات جامع سلامت در شهر برازجان (شهید فرهی، ولیعصر (عج) و امام سجاد (ع)) در تمامی ایام تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۲ به شهروندان و مسافرین نوروزی انجام می‌گیرد.
خویشدوست تصریح کرد: در بخش درمانی نیز با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، کلینیک‌های تخصصی نوید و نوین در بخش خصوصی و کلینیک تخصصی نبوت و ولایت در بخش دولتی در شهرستان فعال می‌باشند و در کنار بیمارستان‌های شهید گنجی برازجان و مهر تأمین اجتماعی به مردم و مسافرین خدمات درمانی ارائه می‌دهند.
وی همچنین بیان کرد: شهرستان برای ورود مسافرین نوروزی آمادگی کامل دارد و بازرسان بهداشت محیط در قالب اکیپ‌های دونفره از اوایل اسفندماه بر مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی و همچنین اماکن عمومی نظارت‌های خود را تشدید کرده‌اند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: برای رفاه حال شهروندان در طی ایام تعطیلات نوروز، ۵ مطب پزشک عمومی در بخش خصوصی و ۴ داروخانه شبانه‌روزی نیز فعال است و بروشورهایی حاوی معرفی مراکز خدمات جامع سلامت و مراکز درمانی بخش‌های خصوصی و درمانی جهت اطلاع مسافرین نوروزی در ورودی شهر برازجان توسط شبکه بهداشت و درمان و شهرداری برازجان از ۲۹ اسفندماه توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.