پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت فرا رسیدن نوروز

1 فروردين 1402
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام تبریک دکتر حسن ملکی‌زاده بدین شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم

خوش آن دمی که بهاران قرارمان باشد           ظهور مهدی زهرا(عج) بهارمان باشد

چه الهام‌بخش و امیدآفرین است مقارن شدن بهار طبیعت با بهار قرآن که بهاری‌ترین فصل گیتی و سرآغاز تحول انسان‌ها و شروع بهار معنویت و معرفت است.
بر ماست که همزمان با آغاز تحول در طبیعت و رسیدن به نقطه عطف خویش با الگو گرفتن از ائمه اطهار و پیامبر اعظم (ص)، تحولی در خود ایجاد کنیم و بیش از پیش در مسیر اعتلای اخلاق، دین، علم، فرهنگ و خدمت خالصانه قدم برداریم.
پروردگار عالم را سپاسگزارم که خانواده بزرگ و پر افتخار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالی که گذشت، توانست گام‌های استواری را در مسیر اعتلا و بالندگی علمی کشور بردارد و همچون گذشته در عرصه‌های آموزشی، پژوهشی، دانشجویی، فرهنگی، عمرانی، اداری و مالی به توفیقات ارزنده‌ای دست یابد که این موفقیت‌ها و دستاوردها ثمره تلاش‌های شبانه‌روزی اعضای محترم هیأت علمی، کارکنان عزیز و مدیران پرتلاش دانشگاه است که هر کدام به نوبه خود با دلسوزی وصف ناپذیری از هیچ کوششی برای رشد و اعتلای دانشگاه دریغ نکردند تا دانشگاه بتواند به جایگاه واقعی خود در سال‌های آتی دست پیدا کند.
 اینک در آستانه نوروز باستانی ضمن تبریک و تهنیت سال جدید مراتب قدردانی خود را از تلاش‌های بی‌دریغ همه اساتید ارجمند، کارکنان گرامی و دانشجویان عزیز ابراز می‌کنم و امیدوارم هم آوایی نوروز و شکوه شکفتن در بهاران و تقارن آن با ماه پر خیر و برکت رمضان، نویدی معنوی برای والا همتان روزگار باشد.

دکتر حسن ملکی‌زاده
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر»


انتهای پیام/ س.م 1021

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.