رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: ۷۰۰۰ نفر از خدمات بیمارستان شهید گنجی برازجان در ایام نوروز بهره‌مند شده‌اند/ گزارش تصویری

9 فروردين 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ۷ هزار نفر از خدمات بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در ایام نوروز بهره‌مند شده‌اند.

دکتر حسن ملکی زاده در حاشیه بازدید عیدانه از بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار داشت: تلاش‌های بی‌شائبه پرسنل مراکز بهداشتی و درمانی در سراسر استان بوشهر به‌خصوص در این ایام قابل ارج و تقدیر است.
وی تصریح کرد: آمار مراجعین درمانگاه عمومی و اورژانس بیمارستان شهید گنجی برازجان از ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ الی ۸ فروردین ۱۴۰۲ بیش ۳ هزار و ۳۰۰ نفر بوده است.
دکتر ملکی زاده اضافه کرد: در این مدت بیش از ۷ هزار نفر از خدمات این مرکز درمانی بهره‌مند شده‌اند که شامل هزار و ۸۷۷ نفر مراجعه‌کننده به درمانگاه عمومی، هزار و ۵۰۰ نفر مراجعه‌کننده به اورژانس، هزار و ۲۲۹ نفر مراجعه‌کننده به بخش تصویربرداری شامل ام آر آی، سی‌تی‌اسکن و رادیولوژی، هزار و ۸۹۳ نفر مراجعه‌کننده به آزمایشگاه، ۵۰۱ نفر مراجعه‌کننده به کلینیک تخصصی و فوق تخصصی ولایت است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از اورژانس بیمارستان شهید گنجی برازجان بازدید کرد و ضمن اهدای شاخه گل و تبریک سال نو به پرسنل و بیماران بستری در این بیمارستان، در جریان وضعیت ارائه خدمات به بیماران قرار گرفت.
در این بازدید دکتر محسن صحرانورد مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه، مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، رئیس بیمارستان شهید گنجی برازجان، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر و تعدادی از مسئولین واحدهای این مرکز درمانی نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.