در راستای اجرای طرح تشدید نظارت نوروز 1402 صورت پذیرفت؛ پلمب دو واحد صنفی متخلف در شهرستان عسلویه/ انجام بیش از 499 بازرسی در هفته نخست نوروز 1402

9 فروردين 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: دو واحد صنفی متخلف در شهرستان عسلویه پلمب شدند.

مهندس محمدامین شایسته نیا در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه اظهار داشت: در راستای اجرای طرح تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع غذا توسط کارشناسان بهداشت محیط، ۲ واحد صنفی متخلف توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه و با همکاری اداره امنیت و اطلاعات و همچنین اداره تعزیرات حکومتی پلمب شد.
شایسته نیا افزود: طرح سلامت نوروزی باهدف ارتقا سلامت شهروندان و مسافرین در نورز ۱۴۰۲ در حال انجام است که تاکنون ۴۹۹ بازرسی از مراکز و اماکن سطح عرضه انجام که از این تعداد ۲۰ اخطار کتبی صادر، ۶ واحد به مراجعه قضایی معرفی و ۲ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن آئین‌نامه‌ها و مقررات بهداشت محیطی پلمب شدند.
این مقام مسئول ضمن تأکید بر برخورد قانونی با متخلفین ادامه داد: عدم رعایت موازین بهداشتی از جمله نداشتن کارت سلامت، به‌کارگیری کارگر اتباع خارجه، عرضه قلیان، نظافت عمومی و فردی، عدم جداسازی مواد خام و پخته و ... منجر به گزارش و اقدامات قانونی تا پلمب اماکن و مراکز متخلف در دستور این سازمان قرار می‌گیرد.
وی خاطرنشان کرد: تمامی شهروندان و مهمانان نوروزی می‌توانند در صورت مشاهده تخلف در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، شکایات خود را در سامانه ۱۹۰ ثبت و گزارش نمایند تا اسرع وقت رسیدگی شود.
انتهای پیام/ م.ک-۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 




تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.