فرماندار شهرستان کنگان: تحولات بسیار خوبی در حوزه بهداشت و درمان کنگان صورت گرفته است/ صنایع مستقر در جنوب به حوزه سلامت کنگان نگاه ویژه‌تری داشته باشند

9 ارديبهشت 1402
فرماندار شهرستان کنگان گفت: با حضور مسئولین و تیم ارشد حوزه سلامت دانشگاه استان بوشهر، تحولات بسیار خوبی در حوزه بهداشت و درمان کنگان صورت گرفته است.

احمد غریبی در نشست با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: ارتقا خدمات در همه حوزه‌ها به‌ویژه حوزه بهداشت و درمان نیازمند همراهی و همدلی تمامی مسئولین است.
وی تصریح کرد: خوشبختانه با حضور دو نیروی جوان و انقلابی به‌عنوان رئیس شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان کنگان همراهی و همدلی سایر دستگاه‌های اجرایی شهرستان با این حوزه بیشتر شده است.
غریبی اضافه کرد: دشمن با هیاهو و راه‌اندازی جنگ روانی قصد ضربه زدن به انقلاب را دارد و وظیفه ما این است که با تمام وجود با گذشتن از جان و آبروی خود از انقلاب اسلامی ایران حفاظت کنیم و یکی از این کارها افزایش رضایتمندی مردم با ارتقا کیفیت خدمات ارائه شده است.
فرماندار شهرستان کنگان ضمن تشکر از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: همه مسئولین به‌ویژه مسئولین صنایع مستقر در جنوب استان بوشهر به حوزه سلامت شهرستان کنگان باید با نگاه ویژه‌تری داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: دید و نگاه مسئولین ارشد حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به حوزه بهداشت درمان جنوب استان تغییر کرده است و در همین راستا شاهد تحولات بسیار خوبی در این حوزه هستیم.
انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.