نگاه ویژه‌ای به حوزه بهداشت و درمان در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دیّر وجود دارد

12 تير 1402
فرماندار شهرستان دیّر گفت: نگاه ویژه‌ای به حوزه بهداشت و درمان در کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان وجود دارد.

یونس باربرز در نشست با معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تلاش داریم با توسعه و تقویت زیرساخت‌های بهداشت و درمان مشکلات و نیازمندی‌های مردم به این حوزه در شهرستان دیّر مرتفع شود.
وی با تقدیر از حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و هئیت همراه به شهرستان دیّر گفت: بازدیدهای میدانی از پروژه‌ها و احصا مشکلات و موانع پیشرفت پروژه‌ها قطعاً در بهبود فرایند کار و سرعت بخشی به مراحل عملیات‌های اجرایی کمک دهنده است و از این بایت از حضور معاون توسعه دانشگاه تقدیر می‌شود.
وی افزود: این آمادگی در شهرستان وجود دارد که برای تکمیل پروژه‌های در دست ساخت اعتبار لازم در کمیته برنامه‌ریزی در نظر گرفته شود تا با افتتاح و بهره‌برداری به موقع از پروژه‌ها مردم بتواند از خدمات انقلاب اسلامی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان بهره‌مند شوند.
فرماندار شهرستان دیّر با تاکید بر لزوم جذب اعتبارات ملی تصریح کرد: با توجه به محدودیت اعتبارات شهرستان در کمیته برنامه‌ریزی لازم است مسئولین نسبت به جذب اعتبارات ملی همراهی و مساعدت لازم داشته باشند.
باربرز با اعلام اینکه اعتبارات امسال کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دو هزار میلیارد ریال برآورد شده است گفت: یکی از اولویت‌های اعتباری کمیته برنامه‌ریزی شهرستان، حوزه بهداشت و درمان است که نگاه ویژه‌ای به این حوزه در کمیته برنامه‌ریزی وجود دارد.
وی افزود: اعتبار درخواستی برای تکمیل ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت بردخون و ساختمان ۱۲ واحدی پزشکان بیمارستان امام هادی (ع) و همچنین برای ساخت پانسیون ۲ واحدی پزشکان آبدان و خانه پزشک بردستان نیز در کمیته برنامه‌ریزی امسال در نظر گرفته می‌شود.
انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.