از اول سال جاری تاکنون؛ ۲۹۷۴ سالمند در دیلم خدمات بهداشتی دریافت کرده‌اند

12 مهر 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: در سال جاری ۲ هزار و ۹۷۴ سالمند در دیلم ،خدمات بهداشتی ارائه شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، هادی جوانبخت در نشست تدوین برنامه‌های هفته سالمند عنوان کرد: رویکرد ما در هفته سالمند، امید به زندگی و ایجاد نشاط میان سالمندان بوده و در کنار آن ارائه آموزش‌های بهداشتی در بخش‌های مختلف، ویژه این گروه سنی را در برنامه‌ها گنجانده‌ایم.
وی تصریح کرد: سالمندان بیش از سایر گروه‌های سنی نیاز به مراقبت و برخورداری از خدمات بهداشتی دارند و همکاران ما در حوزه سلامت به این مهم به‌صورت ویژه می‌پردازند.
جوانبخت اظهار داشت: نرخ رشد جمعیت روستایی سالمندان دیلم در سال جاری ۱۰.۳ (ده و سه دهم) بوده و در شهرستان ۲.۹ (نه و دو دهم) است که لازم است در راستای جوانی جمعیت فعالیت همه‌جانبه از سوی تمامی نهادها صورت گیرد.
وی افزود: در مناسبت‌های مختلف، برنامه جوانی جمعیت و رشد نرخ باروری سرلوحه کار قرار دارد تا در آینده جامعه‌ای جوان و سرزنده ،کل کشور را متشکل شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم با اشاره به اینکه حوزه سلامت نهایت تلاش را در راستای ارائه خدمات مطلوب به تمامی اقشار جامعه به‌خصوص سالمندان می‌کند، اضافه کرد: در سال جاری به تعداد ۲۹۷۴ سالمند در دیلم خدمات بهداشتی ارائه شده است که از این تعداد، عده زیادی نیز خدمات درب منزل دریافت کرده‌اند.

انتهای پیام/ م.ب ۳۰۶۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.