رئیس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم: مردم شهرستان تنگستان از خدمات تشخیصی و درمانی متخصص قلب و عروق بهره‌مند می‌شوند

24 بهمن 1402
رئیس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم گفت: به همت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مردم شهرستان تنگستان از خدمات تشخیصی و درمانی متخصص قلب و عروق بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام حسین (ع) اهرم، دکتر زینب حسینی گفت: با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده به دنبال حضور متخصص قلب و عروق امکان ویزیت، مشاوره تخصصی، اقدامات تشخیصی آزمایشگاهی و اکوکاردیوگرافی و خدمات درمانی اولیه بیماران بستری در سرویس قلب و عروق در درمانگاه تخصصی، اورژانس، بخش داخلی و ccu بیمارستان امام حسین (ع) اهرم فراهم شد.
 دکتر زینب حسینی اظهار داشت: باوجود برنامه‌ریزی صورت گرفته جهت حضور پزشکان متخصص در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم، ارائه خدمات درمانی در این مرکز رضایت‌بخش بوده و متخصصان رشته‌های مختلف در بیشتر روزها در بیمارستان حضور دارند و به ارائه خدمات درمانی به بیماران به‌ویژه بیماران اورژانس می‌پردازند که این امر منجر به تعیین تکلیف سریع‌تر بیماران و ارتقاء سطح رضایت‌مندی مردم شریف شهرستان شده است.
 رئیس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم گفت: پزشکان متخصص قلب و عروق، زنان و زایمان، رادیولوژی و سونوگرافی، داخلی، فوق تخصص نفرولوژی، کلیه و مجاری ادراری، اطفال و نوزادان، اعصاب و روان، روانشناس کودک و نوجوان و چشم‌پزشکی در بیشتر روزها در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم حضور دارند.

انتهای پیام/ ع.ق ۴۰۱۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.