اولین دوره کاردانی بهورزی شهرستان دشتستان فارغ‌التحصیلی شدند

15 اسفند 1402
مسئول مرکز آموزش بهورزی، بازآموزی برنامه‌های سلامت شهرستان دشتستان از فارغ‌التحصیلی اولین دوره کاردانی بهورزی در شهرستان خبر داد.

بهاره حسین‌آبادی در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: ۱۶ بهورز شرکت‌کننده در اولین دوره کاردانی بهورزی شهرستان دشتستان با موفقیت فارغ‌التحصیل شدند.
حسین‌آبادی افزود: در این دوره بهورزان تمامی مراقبت‌ها و خدمات نوین بهداشتی را توسط مربیان آموزشگاه بهورزی و بر اساس دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های معاونت بهداشتی فرا گرفته‌اند و در حال حاضر در خانه‌های بهداشت مناطق خود شروع به فعالیت نموده‌اند
وی در جمع بهورزان فارغ‌التحصیلان گفت: بهورزان به‌عنوان خط مقدم خدمات‌رسانی در حوزه بهداشت و درمان؛ احترام و جایگاه ویژه‌ای در بین جامعه دارند و شما به‌عنوان بهورز رسالت مهمی را در خانه‌های بهداشت در ارائه خدمات بهداشتی بر عهده‌دارید و مردم مناطق شما نگاه و دیدگاه ویژه‌ای نسبت به شما پیدا می‌کنند.
حسین‌آبادی تصریح کرد: اولین دوره تحصیلی کاردانی بهورزی که در طی ۲۹ ماه گذشته در حال برگزاری بود، در اواخر سال جاری به اتمام رسید و آزمون نهایی این دوره توسط گروه استانی برگزار شد و تمامی بهورزان موفق به کسب مدرک فوق‌دیپلم بهورزی شدند.
مسئول مرکز آموزش بهورزی، بازآموزی برنامه‌های سلامت شهرستان دشتستان بیان کرد: در حال حاضر فارغ‌التحصیلان این دوره کار خود را در خانه‌های بهداشت خوشمکان، چاه خانی، سرکره، بنداروز، درودگاه، جتوط، زیارت، نظر آقا، هلپه‌ای، قلعه سفید، درنگ، جمیله و چاهوک آغاز کرده‌اند.انتهای پیام /س.غ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیم

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.