رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر خبر داد؛ پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ بوشهر با طاها به پیشواز بهار ۱۴۰۳ رفتند

28 اسفند 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ بوشهر با طاها به پیشواز بهار ۱۴۰۳ رفتند.

به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر؛ دکتر سید حسین موسوی اظهار داشت: طرح استقبال همگانی اورژانسی‌ها از بهار ۱۴۰۳ باهدف استانداردسازی فضاهای داخلی و محوطه پایگاه‌ها، تأسیسات، امکانات رفاهی، آمبولانس‌های اورژانس پیش بیمارستانی و طرح طاها اجرایی می‌شود.
وی ضمن پاسداشت نوروز باستانی و تأکید بر برپایی و حفظ سنت‌ها در روزهای پایانی اسفندماه سال جاری از استقبال گسترده واحدهای ستادی و نیروهای عملیاتی در مسیر ترویج فرهنگ ممتاز سازمانی گفت: این طرح یک تلاش هماهنگ برای ترویج فرهنگ پاکیزگی و توسعه ویژگی‌های ممتاز فرهنگ‌سازمانی، پویش نظافتی در پایگاه‌های اورژانسی بوشهر به‌عنوان یک زمینه مهم برای دستیابی به اهداف بزرگ‌تری همچون افزایش توسعه کیفی خدمات اورژانس پیش بیمارستانی و ایجاد بستری مناسب برای فعالیت همکاران اورژانس پیش بیمارستانی است.
دکتر موسوی افزود: این پویش و هماهنگی و حضور مدیران ستادی در کنار کارکنان عملیاتی نه‌تنها به بهبود شرایط در پایگاه‌های اورژانس استان کمک نمود، بلکه بهبود کیفیت و ارتقای خدمات اورژانسی نیز را در پی داشته لذا با ایجاد محیطی پاک و مرتب، تکنسین‌های اورژانس پیش بیمارستانی باانگیزه و انرژی بیشتر، بهترین خدمات را به مردم عزیز بوشهر ارائه خواهند داد و در مواجهه با وضعیت‌های بحرانی، بهترین عملکرد را ارائه می‌کنند.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی بوشهر خاطرنشان کرد: در این پویش، انتخاب پایگاه برتر و ارسال مستندات و تصاویر با هماهنگی به اداره امور پایگاه‌های ستاد مرکزی سازمان موردتوجه قرار می‌گیرد همچنین، انتخاب پایگاه منتخب منطقه توسط کارگروه مشترک معاونت فنی و روابط عمومی سازمان نیز موردتوجه قرار می‌گیرد.
دکتر موسوی اعلام کرد: بهترین پایگاه نمونه از هر منطقه آمایشی معرفی و تقدیر خواهد شد. این اقدام همراه با اهدای تقدیرنامه از طرف ریاست سازمان اورژانس کشور و جایزه نقدی به ارزش ۳۰ میلیون ریال به ازای هر نفر از کارکنان و مسئولان پایگاه منتخب انجام خواهد شد.
وی افزود: علاوه بر این، در این پویش، بهترین آثار فرهنگی در قالب عکس و فیلم مرتبط نیز شناخته و جوایز ویژه اهدا خواهد شد، همچنین، فعال‌ترین مرکز در اجرای این پویش ارزشمند، در اولین همایش روسای اورژانس سراسر کشور در سال آینده، به اهمیت ویژه برخورد خواهد شد.
انتهای پیام/ ز.ن ۵۰۰۰۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.