رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: افزایش ۸۰ درصدی تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر در مدت سه سال دولت شهید آیت‌الله رئیسی/ هرگز استان بوشهر بزرگ‌مردی‌های این اسوه مردم‌داری را فراموش نخواهد کرد

1 خرداد 1403
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: افزایش ۸۰ درصدی تخت‌های بیمارستانی در مدت سه سال دولت آیت‌الله رئیسی که در حال ساخت‌وساز یا فعالیت است، نشان از دغدغه‌مندی و رفع مشکلات مردم این اسوه خستگی‌ناپذیر است.

دکتر حسن ملکی زاده در نشست ویدئوکنفرانسی هیئت‌رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با وزیر بهداشت اظهار داشت: شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور ایران اسلامی فردی مؤمن، جهادی، پرتوان و پرتلاش در راستای خدمت به ایران و اعتلای اسلام عزیز بود.

وی ضمن تسلیت عروج ملکوتی و شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه افزود: متأسفانه ابرمردی را از دست دادیم که در عرصه‌های مختلف خدمت پیشتاز بود.

دکتر ملکی زاده با بیان اینکه در مدت سه ساله دولت ایشان، خدمات شایانی در سطح ملی و استان‌ها انجام شد، اضافه کرد: در طول تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی هزار و ۶۰ تخت فعال دانشگاهی و هزار و ۵۷۶ تخت دانشگاهی و غیردانشگاهی در استان بوشهر به وجود آمده بود، اما به برکت دولت سیزدهم و طی مدت سه سال، در حال احداث و فعال‌سازی نزدیک به ۸۰۰ تخت بیمارستانی حاصل مصوبات سفر این ابرمرد بزرگ تاریخ به استان بوشهر بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ویژگی بارز شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی خستگی‌ناپذیری و ساده زیستی بود و در همه حوزه‌ها عملکرد بی‌نظیری و کم نظیری داشت.

وی بیان کرد: سفرهای استانی این بزرگ‌مرد، شهره خاص و عام بود، ایشان دفتر نشینی را انتخاب نکرد و دائماً در حال تلاش برای پیگیری امور مختلف مردمی بود و در این مسیر گام برمی‌داشت و خداوند شهادت این ابرمرد در راه خدمت به مردم قرار داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه نام این بزرگ‌مرد ابدی تاریخ برای ایران اسلامی جاودانه خواهد بود گفت: شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی اقدامات بزرگ و قابل‌توجهی را در حوزه‌های مختلف استان بوشهر انجام داده‌اند.

دکتر ملکی زاده با بیان اینکه بخشی از اقدام کم‌نظیر بلکه بی‌نظیر این ابرمرد در استان بوشهر، توجه ویژه ایشان به حوزه سلامت بوده است افزود: عقب‌ماندگی در تخت‌های بیمارستانی سال‌ها مردم ولایتمدار استان بوشهر را رنج می‌داد، اما با حضور این مرد بزرگ و آمدن دولت ایران قوی خدمات بسیار قابل‌توجه در استان بوشهر در این حوزه انجام گرفت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: تخت‌های بیمارستانی که در استان بوشهر غیرفعال بودند با سرکار آمدن دولت آیت‌الله رئیسی فعال شد و هرگز استان بوشهر بزرگ‌مردی‌های این اسوه مردم‌داری را فراموش نخواهد کرد.

اجلاس غیرحضوری روسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور با حضور وزیر بهداشت برگزار شد.

انتهای پیام/

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.