خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا ورود یا ثبت نام.

توجه

Icon
Error


فهرست
عناوین
استفاده عمومی انجمن
تنظیمات و امکانات مشخصات فردی
خواندن و ارسال پیام
راهنمای انجمن
ایجاد و شرکت در رأی گیری

رأی گیری، امکانی است برای نظر سنجی درباره یک موضوع یا سوال.

چگونه یک نظرسنجی جدید ایجاد کنم؟

وقتی یک مبحث جدید در انجمن باز می کنید، امکان "اضافه کردن نظرسنجی " به شما امکان رأی گیری را می دهد. اگر این امکان دیده نمی شود، شما امکان دسترسی به آن را ندارید.

شما همجنان امکان اضافه کردن نظرسنجی به مبحث موجود را دارید. یک مبحث می تواند تعداد محدودی (تعیین شده توسط مدیریت) نظرسنجی داشته باشد.

این به شما اجازه می دهد تا سوالی را بپرسید و چند گزینه (تعداد آن توسط مدیریت محدود میشود) برای پاسخگویی داشته باشید - در صورت فعال بودن می توانید تصویر به عنوان گزینه الصاق کنید (نشانی اینترنتی عکس را بدهید). بقیه اعضاء انجمن می توانند به گزینه هایی که می خواهند، رأی بدهند. نتیجه نظر سنجی در مبحث نمایش داده میشود.

در زیر یک نمونه نظر سنجی را مشاهده می کنید:

رنگ مورد علاقه شما چیست؟

  • آبی
  • قرمز
  • زرد
  • سبز

شما همچنین می توانید برای نظرسنجی زمان را محدود کنید. به عنوان مثال: نظرسنچی برای 10 روز فعال باشد یا اینکه هیچوقت منقضی نشود.

همچنان می توانید انتخاب کنید که کاربران بتوانند نتیجه نظرسنچی را بدون رأی دادن ببینند، یا با انتخاب گزینه "شما باید رأی بدهید تا نتیجه نظرسنجی را ببینید" کاربران بدون رأی دادن نمی توانند نتیجه را ببینند.

با انتخاب 'عدم نمایش نتیجه، قبل از تاریخ انقضاء' نتیجه نظرسنجی تا قبل از پایان نظر سنجی قابل رؤیت نیست.

گروه بندی نظرسنجی ها

کلیه نظرسنجی که به یک مبحث الصاق می شود در یک گروه قرار می گیرند. این گروه را شما می توانید در هر مبحث دیگری نمایشش دهید..

چگونه رأی دهم؟

برای رأی دادن به، کافی است که برروی گزینه مورد نظر کلیک کنید.

ممکن است که بعد از رأی دادن دیگر نتوانید رأی خود را عوض کنید، پس هنگام رأی دادن دقت کنید.