نشست فصلی تشکل‌های دانشجویی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

27 آذر 1398
نشست فصلی تشکل‌های دانشجویی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشگاه برای دانشجویان محلی برای تمرین زندگی اجتماعی بوده و از دانشجویان انتظار می‌رود بسیار در خصوص مسائل پیرامون خود فکر کرده و در صورت نیاز رفتارهای خود را اصلاح نمایند.
دکتر سعید کشمیری افزود: آیین‌نامه پوشش و رفتار حرفه‌ای، مصوب وزارت بهداشت بوده و دانشجو ضمن رعایت مقررات آموزشی ملزم به رعایت این موارد نیز می‌باشد.
وی در پاسخ به دغدغه دانشجویان در خصوص امنیتی کردن دانشگاه بیان داشت: رسیدگی به تخلفات و عدم رعایت قوانین بر عهده شورای انضباطی بوده، حراست در آن نقشی نداشته و رویه غالب در این شورا نگاه اصلاحی و تربیتی است نه تنبیهی.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: در این شورا ساعت‌ها برای آگاه نمودن فرد به هویت دانشجویی خود و شخصیت حقیقی‌اش وقت گذاشته می‌شود تا در مسیر پیش رو به اشتباه نرفته و خطاهای رفتاری و عملکردی موجب از دست دادن فرصت‌های در اختیار او نشود.
گفتنی است در این نشست در خصوص الزامی بودن کارت دانشجویی جهت ورود دانشجویان به محیط‌های دانشگاهی و اجرای آیین‌نامه پوشش و رفتار حرفه‌ای بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.
در این نشست ضمن بررسی آیین‌نامه پوشش و رفتار حرفه‌ای، دانشجویان در جهت هم‌افزایی فعالیت‌های اجرایی و نظم‌بخشی به برنامه‌های پیش رو به طرح دیدگاه‌های خود در خصوص مسائل روز پرداختند.
نشست فصلی تشکل‌های دانشجویی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون اجرایی رییس دانشگاه، معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر امور فرهنگی، کارشناس تشکل‌ها و جمعی از اعضای تشکل‌های دانشجویی در سالن ابن‌سینا برگزار شد.
انتهای پیام/ 2050- ط.ت

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrIکلمات کلیدی:
نشست     تشکل‌های.دانشجویی     دکتر.سعید.کشمیری     معاونت.فرهنگی.دانشجویی    

تاریخ بروز رسانی:   27 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >