رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی خبر داد:
انجام ۵۵۹ فقره بازدید از صنوف، ادارات و اماکن عمومی دشتی در هفته سوم اعمال محدودیت‌های کرونایی

24 آذر 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی از انجام ۵۵۹ فقره بازدید در هفته سوم اعمال محدودیت‌های کرونایی در شهرستان دشتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی، مهندس پرویز احمدی اظهار داشت: در هفته سوم اعمال محدودیت‌های کرونایی در شهرستان دشتی ۲ مورد اخطاریه برای واحدهای صنفی صادر شد.
وی با اشاره به لزوم تداوم بازدیدهای بهداشتی و نظارت کامل و دقیق بر اجرا و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی افزود: ۵۲ اکیپ متشکل از کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و سایر دستگاه‌های اجرایی در هفته اخیر ۱۳۱ فقره بازدید از صنوف، ادارات، بانک‌ها و اماکن عمومی شهرستان را از نظر رعایت و اجرای شیوه‌نامه‌های محدودیت کرونا انجام دادند که در همین راستا ۲ مورد اخطار به واحدهای صنفی داده شد.
مهندس احمدی اضافه کرد: در هفته سوم اعمال محدودیت‌های کرونایی در شهرستان دشتی در مجموع ۵۵۹ فقره بازدید و گشت انفرادی و مشترک از صنوف، ادارات، بانک‌ها و دفاتر پیشخوان و اماکن عمومی انجام گرفت و درنتیجه ۴ مورد به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
وی با اشاره به طرح شهید سلیمانی افزود: طرح مدیریت و کنترل کووید ۱۹ به شیوه محله و خانواده محور، نقشی اساسی در قطع زنجیرهای انتقال کرونا ایفا خواهد کرد و این طرح هم‌اکنون در شهرستان دشتی در حال اجراست.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی با اشاره به تأکید فرماندار شهرستان دشتی بر بسیج همه امکانات دستگاه‌های اجرایی ذیربط در جهت اجرای هرچه بهتر طرح شهید سلیمانی افزود: تعامل خوبی بین شبکه بهداشت و درمان و ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی و سایر دستگاه‌های ذیربط در این زمینه وجود دارد.

انتهای پیام/م ا- ۳۰۴۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بازدید     محدودیت.های.کرونایی     مهندس.پرویز.احمدی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   24 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >