رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
خانواده‌های اهداءکننده عضو، درس ایثار را به معنای واقعی به جامعه القاء می‌کنند

17 اسفند 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: خانواده‌های اهداءکننده عضو با گذشت ماندگار خود، درس ایثار را به معنای واقعی به جامعه القاء می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مهندس عادل مقدس در دیدار با خانواده زنده یاد فاطمه خضری مقدم بیان داشت: آنچه هر جامعه‌ای به آن احتیاج دارد و موجب وحدت، یکدلی و اشاعه فرهنگ ایثار می‌شود اینگونه رفتارها و عملکردها از طرف مردم است که شما با اهداء اعضا بدن آن زنده یاد آن را به بهترین شکل ممکن انجام دادید.
وی ادامه داد: بالاترین شکل ایثار فدا کردن جان خود در راه مردم است که از آن به نام شهید یاد می‌شود و به‌واقع شما در راه شهدا گام برداشته‌اید و زنده یاد در زمره شهدا خواهد بود.
مهندس مقدس تصریح کرد: با اهداء اعضاء بدن آن زنده یاد، سه نفر از هم‌وطنانمان توانستند از نعمت سلامتی برخوردار شوند که این مهم را نمی‌توان با هیچ‌چیز قیاس کرد.
مقام مسئول بهداشت و درمان تنگستان ضمن آرزوی سلامتی برای همه مردم اظهار داشت: امیدواریم فرهنگ اهداء عضو بیش از پیش در جامعه گسترش یابد.
در این دیدار فرماندار تنگستان، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرماندار تنگستان، رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان، بخشدار بخش مرکزی تنگستان، فرمانده سپاه امام علی (ع) تنگستان، امام جمعه اهرم و دبیر شورای خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر حضور داشتند.

انتهای پیام/ن.ا ۳۰۱۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
اهدا.عضو     درس.ایثار     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   17 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >