مشاور رئیس دانشگاه در امور هماهنگی و برنامه‌ریزی:
نگاه تشکیلاتی به فعالیت‌ها و اقدامات از اهمیت زیادی برخوردار است/ گزارش تصویری

21 ارديبهشت 1401
مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در امور هماهنگی و برنامه‌ریزی گفت: نگاه تشکیلاتی به فعالیت‌ها و اقدامات در هر زمینه از اهمیت زیادی برخوردار است.

محسن صحرانورد در نشست هم‌اندیشی که با حضور مدیران پایش برنامه‌ریزی حوزه‌های تخصصی ستاد برگزار شد افزود: اگر قوی‌ترین نیروهای انسانی هم برای انجام کار داشته باشیم اما بر مبنای ساختار مشخص پیش نرود قطعا برنامه‌ها با شکست مواجه خواهد شد.
وی تصریح کرد: در شرایط مالی و اقتصادی حال حاضر باید کاملا علمی، عملی و با واقعیت کارها را پیش برده و اعتقاد راسخ داریم که در همه حوزه‌ها باید کار به‌صورت تشکیلاتی انجام شود.
مشاور رئیس دانشگاه در امور هماهنگی و برنامه‌ریزی بیان داشت: باید به سمتی برویم که نگاه‌های برون‌سازمانی به دانشگاه واقعی و آگاهانه باشد. ما نیز قول می‌دهیم با جدیت هرچه تمام تر برای حل مشکلات گام برداریم.
صحرانورد تاکید کرد: رویکرد دانشگاه مبتنی بر انسجام و ‌یکپارچه سازی بوده و فعالیت‌های همه همکاران در تمامی سطوح مهم و مورد توجه است.
در ادامه رئیس دبیرخانه دائمی هیات امناء دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گزارشی از عملکرد برنامه عملیاتی سال ۱۴۰۰ ارائه داد، همچنین وضعیت فعلی واحدها در برنامه عملیاتی موردبررسی قرارگرفته و چالش‌های احصا  در قالب پیشنهادات ارائه شد.
این نشست هم‌اندیشی به‌منظور مشارکت حداکثری و ارتقا نظام برنامه‌ریزی و نیز اجرای موفقیت‌آمیز سیاست‌ها و برنامه‌های راهبردی حوزه سلامت با حضور مدیران پایش برنامه‌ریزی حوزه‌های تخصصی ستاد دانشگاه در سالن ابن‌سینا برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ف ۱۰۲۴

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     برنامه.عملیاتی     محسن.صحرانورد     دکتر.فرامرز.کشکولی        

تاریخ بروز رسانی:   21 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >