استمرار بازدیدهای میدانی برای درک و حل مشکلات/ توسعه مرکز سیراف خواسته به‌حق مردم است

15 آذر 1401
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تأکید بر استمرار بازدیدهای میدانی برای درک و حل مشکلات گفت: بازدیدهای میدانی باعث درک بهتر مشکلات هر منطقه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، دکتر قاسم برجوئی‌فرد در بازدید از شهرستان کنگان برای بررسی مشکلات شبکه بهداشت که امام‌جمعه شهر سیراف نیز حضور داشت، افزود: هدف از این بازدیدها درک مشکلات و نواقص از نزدیک و تلاش برای حل آن در حد توانایی است.
این مقام بهداشتی اضافه کرد: بااین‌حال متأسفانه برخی از مشکلات در سطح ملی باید تصمیم‌گیری بشود و از توان مسئولان استانی خارج است.
دکتر برجوئی‌فرد گفت: به‌عنوان‌مثال حل مشکل آمبولانس مراکز خدمات جامع سلامت به دلیل حذف ردیف تشکیلاتی آن یک موضوع کشوری است که باید در سطح ملی تصمیم‌گیری دوباره انجام شود.
توسعه مرکز سیراف خواسته به‌حق مردم است
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: شبانه‌روزی شدن یا توسعه مرکز خدمات جامع سیراف، خواسته به‌حق مردم است.
دکتر برجوئی‌فرد توضیح داد: با توجه به فاصله سیراف به‌عنوان‌مثال اگر خدای نکرده یک نفر که بدون وسیله است دچار مشکلی بشود، انتقال آن به بیمارستان دشوار است.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قول مساعد داد در سطح استانی تمام توان خود را برای حل مشکلات انجام بدهد و در سطح ملی تا آنجایی که اجازه دارد تلاش خود را برای کاهش مشکلات انجام دهد.
در این بازدید معاون بهداشتی دانشگاه به همراه مسئول گسترش شبکه استان، کارشناس و مدیر مرکز پایش سلامت (HMC) معاونت بهداشتی دانشگاه، امام‌جمعه شهر سیراف (حجت‌الاسلام محمدصادق عاشوری)، رئیس شبکه بهداشت و درمان، معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، محمد روشن بخشدار بخش سیراف رئیس شورای سیراف حجت جنگجو، حسین دهقان‌زاده عضو شورای پرک علی شادمان، رئیس شورای شهرستان کنگان، ابراهیم شادمان رئیس شورای اسلامی پرک، عبدالله شایسته، دهیار پرک اکبر محمدی خواه، رئیس شورای روستای شیرینو، حسن رنجبر عضو شورای اسلامی روستای شیرینو آن را همراهی می‌کردند.

 انتهای پیام/ م.س 3070

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.بهداشت     دکتر.قاسم.برجوئی‌فرد     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   15 آذر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >