رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر:
ارتقاء ناوگان آمبولانس‌های اورژانس پیش بیمارستانی در استان بوشهر بهبود رضایتمندی بیماران را تضمین می‌کند

5 تير 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر گفت: ارتقاء ناوگان آمبولانس‌های اورژانس پیش بیمارستانی در استان بوشهر بهبود رضایتمندی بیماران را تضمین می‌کند.

دکتر سید حسین موسوی اظهار داشت: در راستای بهبود و توسعه خدمات پزشکی در هر زمان و مکان، نیاز به ارتقاء ناوگان آمبولانس‌های اورژانس پیش بیمارستانی در استان بوشهر احساس شده است.
وی تصریح کرد: به همین منظور، گروه‌های فنی و مهندسی واحد نقلیه فوریت‌های پزشکی با تلاش شبانه‌روزی خود، به نگهداری، تجهیز، تعمیر و ارتقاء ناوگان آمبولانس‌های اورژانس پیش بیمارستانی در استان بوشهر پرداخته‌اند.
دکتر موسوی اضافه کرد: در استان بوشهر، به دلیل اهمیت خدمات پزشکی و نیاز به رسیدگی سریع در شرایط اورژانس، ارتقاء ناوگان آمبولانس‌های اورژانس پیش بیمارستانی انجام‌شده است.
وی بیان کرد: در این آمبولانس‌ها، از تجهیزات پیشرفته و روز دنیا استفاده‌شده و تلاش شده تا بهترین خدمات ممکن به بیماران در شرایط اورژانس ارائه شود.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر بابیان اینکه تضمین‌شده است خدمات پزشکی به بیماران در شرایط اورژانس با بهترین کیفیت و درمان مناسب و به‌موقع ارائه گردد، افزود: ارتقاء آمبولانس‌های اورژانس پیش بیمارستانی در استان بوشهر باعث بهبود رضایتمندی بیماران و عموم مردم این منطقه در قبال خدمات پزشکی خواهد شد.
دکتر موسوی خاطرنشان کرد: با تلاش فراوان گروه‌های فنی و مهندسی واحد نقلیه فوریت‌های پزشکی در استان بوشهر، ارتقاء ناوگان آمبولانس‌های اورژانس پیش بیمارستانی در یک مجاهدت مستمر انجام‌شده و خدمات پزشکی در شرایط اورژانس با بهترین کیفیت و درمان مناسب و به‌موقع به بیماران ارائه می‌گردد.
انتهای پیام/ ز.ن ۵۰۰۰۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
ناوگان.آمبولانس‌های.اورژانس     اورژانس115     دکتر.سیدحسین.موسوی        

تاریخ بروز رسانی:   5 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >