ادای احترام و دلجویی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران حداقل کار مسئولین است

14 اسفند 1402
مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ادای احترام و دلجویی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران حداقل کاری است که مسئولین می‌توانند انجام دهند.

مهدی مرکبی در دیدار با خانواده جانباز حمیدرضا جلا ل پور بیان کرد: اگر ما امروز در امنیت و آرامش زندگی می‌کنیم مدیون اعمال ایثارگرانه شهدا، جانبازان و ایثارگران عزیز می‌باشیم که با ایثارگری خود درخت تنومند نظام مقدس جمهوری اسلامی را آبیاری نمودند.
دکتر عصمت حیدری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت: همسران جانبازان در طول این سال‌ها صادقانه تمام مشکلات را در کنار آن‌ها تحمل کرد و در کنار آن‌ها بوده آند و از این لحاظ بسیار قابل‌ستایش و قدردانی هستند.
حمیدرضا جلا ل پور جانباز هشت سال دفاع مقدس نیز خاطره‌ای از نحوه جانباز شدن خود از ناحیه هر دو چشم بیان و تأکید داشت: همان‌طور که مقام معظم رهبری بیان کرده‌اند، باید با جهاد تبیین جوانان ما به ارزش‌های انقلاب و دستاوردهای نظام در این دوره نسبت به دوره قبل از انقلاب آشنا شوند.
وی بیان کرد: باوجود همه مشکلات موجود و برخی نارضایتی‌ها مردم به‌خصوص جوانان، پای انقلاب و نظامشان ایستاده‌اند و این وظیفه مسئولین را برای ارائه خدمت صادقانه سخت‌تر می‌کند.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه به همراه مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مسئول امور خیرین و هیئت همراه با خانواده جانباز هشت سال دفاع مقدس حمیدرضا جلا ل پور دیدار کردند.
در این دیدار صمیمی با اهداء لوح تقدیر و هدیه از آقای جلال پور تجلیل شد.
انتهای پیام/ م.ن ۳۰۸۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دیدار     خانواده.جانباز     مشاور.رییس.دانشگاه     مهدی.مرکبی     حمیدرضا.جلال‌پور     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   14 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >