رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد؛
رتبه برتر کارگروه پدافند غیرعامل در استان به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر رسید

22 اسفند 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: رتبه برتر کارگروه پدافند غیرعامل در استان به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر رسید.

دکتر سید حسین موسوی اظهار داشت: با تلاش‌های بی‌وقفه و تعهد اعضای کارگروه در حفظ سلامت و امنیت ملی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌عنوان کارگروه برتر در زمینه پدافند غیرعامل، در استان شناخته شد.

رئیس کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: اعضای کارگروه پدافند غیرعامل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، موفقیت‌های چشمگیری را در حفظ سلامت و امنیت ملی به ارمغان آورده و نقش برجسته‌ای در این زمینه ایفا کرده‌اند.

دکتر حسن ملکی زاده عنوان داشت: حفظ جان انسان‌ها اصلی‌ترین شریان‌های کشور، یک وظیفه بسیار حیاتی و اساسی است که نیازمند توجه و اقدامات قاطع در حوزه پدافند غیرعامل است. این امر نشان از اهمیت بیشتری برای توجه و اجرای الزامات مربوط به امنیت و حفاظت از جامعه دارد.

دبیر دبیرخانه پدافند غیرعامل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: به استناد لوح تقدیری که اخیراً از سوی استاندار و معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور به «دکتر حسن ملکی زاده» رئیس کمیته پدافند غیرعامل و رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهداشده، رییس اورژانس استان بوشهر به‌عنوان دبیر فعال در راستای پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل در استان بوشهر و بهداشت و درمان در سال ۱۴۰۲ انتخاب شد.

دکتر سید حسین موسوی اذعان کرد: ارتقاء آمادگی نظام سلامت، رصد و پایش تهدیدات نوین، اقدامات ارزشمند در جهت حفظ سلامتی مردم در حوادث پدافندی و ارائه پاسخ مؤثر به حوادث غیرطبیعی و ساخت دست بشر کمک به اقتدار ملی از دلایل این انتخاب ذکر شده است.

انتهای پیام/ ز.ن ۵۰۰۰۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
رتبه.برتر     کارگروه.پدافند.غیرعامل     استان.بوشهر     اورژانس.پیش.بیمارستانی     دکتر.سیدحسین.موسوی    

تاریخ بروز رسانی:   22 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >