بازدید از ۴۹۲ کارگاه حرفه‌ای در تنگستان در سال 1402 انجام شد

26 خرداد 1403
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: در سال ۱۴۰۲ مجموع ۴۹۲ کارگاه بهداشت حرفه‌ای توسط کارشناسان بهداشت حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان تنگستان مورد بازدید و بازرسی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، ماه زرافشون رفیعی بیان داشت: در سال ۱۴۰۲ مجموع ۴۹۲ و دو کارگاه بهداشت حرفه‌ای در تنگستان مورد بازدید و بازرسی قرار گرفت و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ۱۴۰۲ کارگر شاغل در این کارگاه‌ها به‌صورت انفرادی با نکات ایمنی و مخاطرات موجود مرتبط با شغل مورد تصدی آشنا شدند و آموزش‌های لازم را دریافت کردند.

وی با اشاره به اینکه نیاز است کارفرمایان قبل از شروع هر فعالیت کارگاهی تسهیلات لازم برای جلوگیری از آسیب نیروی کار پیش‌بینی و تأمین نمایند اظهار داشت: در سال گذشته ۲۵۲ کارگاه حرفه‌ای در تنگستان اخطاریه بهداشتی دریافت کرده‌اند که از این تعداد ۱۰ کارگاه به دلیل عدم توجه به تذکرات و اخطاریه‌های داده‌شده به مراجع قضایی معرفی شدند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان بابیان اینکه معاینات طب کاربری شناسایی زودهنگام بیماری‌های ناشی از کار و اجرای اقدامات لازم برای درمان آن است تصریح کرد: ۳۶۲ کارگر شاغل در کارگاه‌های حرفه‌ای در تنگستان معاینات طب کار را انجام داده‌اند.

انتهای پیام/ن.ا ۳۰۱۰

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
بازدید     بهداشت.محیط.حرفه‌ای     شهرستان.تنگستان     ماه.زرافشون.رفیعی    

تاریخ بروز رسانی:   26 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >