به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛
همایش رؤسا و معاونین غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار شد

19 فروردين 1395
همایش رؤسا و معاونین غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی کلان منطقه ۵ به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آغاز شد.

همایش رؤسا و معاونین غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی کلان منطقه ۵ به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آغاز شد.
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشكی بوشهر صبح پنجشنبه در حاشیه همایش رؤسا و معاونین غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی کلان منطقه ۵ در بوشهر اظهار داشت: برگزاری این همایش‌ها نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف مورد نظر در سازمان غذا و دارو دارد.
دکتر یحیی رضایی اضافه کرد: همایش رؤسا و معاونین غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی کلان منطقه ۵ به مدت دو روز و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار می‌شود.
وی از سخنرانی دکتر دیناروند معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در روز دوم این همایش خبر داد و بیان کرد: معاونین غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشكي شیراز، گراش، لارستان، هرمزگان، کهکیلویه و بویر احمد، فسا و جهرم از سخنرانان این برنامه در روز اول خواهند بود.
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشكی بوشهر افزود: مدیریت دارو و تحقیق و توسعه، مدیریت غذا، مدیریت آزمایشگاه و مدیریت تجهیزات پزشکی از مهمترین مباحث قابل طرح در روز نخست این همایش است.
وی ادامه داد: در روز دوم این همایش نیز علاوه بر ارائه گزارشی از سوی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شیراز از کلان منطقه ۵، معاون غذا و دارو وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی سخنرانی خواهد داشت.
دکتر رضایی خاطرنشان کرد: سخنرانی روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز، بوشهر، بندرعباس، یاسوج، جهرم، لارستان، گراش و فسا از دیگر برنامه‌های روز دوم این همایش است.
وی گفت: پایان‌بخش این همایش در روز دوم نیز جمع بندی مباحث ارئه شده طی دو روز اجلاس و امضاء اسناد مورد توافق و ارائه گزارش کار از جلسه هم اندیشی پروژه نقشه راه درمان در کرمان خواهد بود.
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشكی بوشهر بیان کرد: جلسه هم اندیشی معاونین غذا و دارو کلان منطقه ۵ با دکتر دیناروند معاون غذا و دارو وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي نیز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام / م.غ 1023
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید

telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
همایش.منطقه.پنج     دکتر.یحیی.رضایی     علوم.پزشکی.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   19 فروردين 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >