پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز ملی اهدای عضو

31 ارديبهشت 1400
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر با صدور پیامی روز ملی اهدای عضو را به خانواده‌های اهداکننده عضو و فعالان عرصه فراهم آوری اعضای پیوندی در استان بوشهر تبریک گفت.

پیام وی به شرح زیر است:
" وَمَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا
اگر همه خصلت‌ها و ویژگی‌های متمایز انسان را در کنار یکدیگر بگذاریم درخواهیم یافت که اهدای عضو نقطه تبلور همه ارزش‌ها و خصلت‌های متمایز اشرف مخلوقات است.
بدون شک دریافت فتوای تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر جایز بودن اهدا عضو از بیماران مرگ مغزی، روز ۳۱ اردیبهشت‌ماه، نقطه عطف و سرآغاز راهی جدید برای نجات جان هم‌وطنان نیازمند به دریافت عضو است.
به خود می‌بالیم که در سرزمینی زندگی می‌کنیم که ایثارگری بخش جدایی‌ناپذیر از ویژگی‌های اخلاقی و انسانی آن دسته از افرادی است که با تصمیم آگاهانه و ایثارگرانه خود نجات‌بخش جان چند انسان دیگر می‌شوند و یاد می‌کنیم از فرشتگان نجاتی که با اهدای زندگی به هم نوعان خود تا ابد جاودانه شده‌اند.
این‌جانب فرارسیدن ۳۱ اردیبهشت‌ماه، روز ملی اهدای عضو را به خانواده‌های ایثارگر، تمامی همکارانم و زحمتکشان و شاغلان تیم فراهم آوری اعضای پیوندی استان بوشهر که با فداکاری گام در این راه دشوار نهاده‌‌اند تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای یکایک شما آرزوی سلامتی و شادکامی دارم.
دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰"
انتهای پیام/م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.اهدا.عضو     رییس.دانشگاه     دکتر.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   31 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >